Termékcsoportok

Karrier lehetőségek

Nagykereskedésünk munkatársat keres raktáros-komissiózó munkakörbe

Feladatok:
  • szedőlista alapján az áru összekészítése, áru mozgatása a kiszállítás területére
  • raktári munkához kapcsolódó csukló számítógép minden napos használata
  • anyagmozgatás - rakodás, komissiózás, beérkezett áru, raktárban való elhelyezése
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása.
Elvárások:
  • középfokú kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • műszaki, barkács iparcikk kereskedelemben való jártasság
  • precíz munkavégzés, jó állóképesség
  • megbízhatóság, pontosság
  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (3324, 3312, 3313)
Amit kínálunk:
  • stabil cégháttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

1174 Budapest, Táncsics M. utca 55.

Jelentkezni a titkarsag@torok.hu E-mail címen lehet.

Munkakezdés: azonnal

Gépkocsivezető
Feladatok:
-       tehergépkocsi (Ford Transit, MAN) vezetése, áru szállítása belföldi útvonalakon
-       áru átvétel, átadás (rakodás targoncával, kézzel)
Elvárások:
-       középfokú végzettség
-       műszaki, barkács iparcikk kereskedelemben való jártasság
-       C kategóriás jogosítvány
-       legalább 5 éves autóvezetői gyakorlat
-       precizitás, pontos munkavégzés
-       erkölcsi bizonyítvány
-       GKI kártya
Kezdés: azonnal
Várjuk fényképes önéletrajzukat. A hirdető tájékoztatja, hogy önéletrajza beküldésével tevőleges hozzájárulását adja személyes adatai kezeléséhez. Amennyiben személyes adatait megadni nem kívánja, kérjük ne küldjön önéletrajzot a titkarsag@torok.hu email címre.
Szükséges tapasztalat:
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
1174 Budapest, Táncsics Mihály út 55.

Kosár

A kosár üres.